Riešenia pre domácnosti

Obývačkové zostavy, kuchyne, spálne a pracovne vyriešite na jednom mieste

Nábytok vyrábame kombináciou ručnej práce a moderných technológií

Práve vďaka ručnej montáži vieme zabezpečiť, že každý kus nábytku je vytvorený s maximálnou starostlivosťou a presnosťou. Každý spoj a každý detail je dôkladne skontrolovaný, aby sme dosiahli najvyššiu kvalitu a odolnosť. Naša oddanosť práci znamená, že dostanete nábytok, ktorý nielen úžasne vyzerá, ale aj dlho vydrží.

Kuchyne

Uvedomujeme si, že kuchyňa a jedáleň sú srdcom každej domácnosti. S našimi jedinečnými dizajnami, kvalitnými materiálmi a modernými zásuvkovými systémami značky BLUM meníme tieto miestnosti na priestory, kde sa stretáva pohodlie, elegancia a praktickosť. Môžete sa tešiť na kompletne zariadenú kuchyňu vrátane spotrebičov.

Novú kuchyňu alebo jedáleň s vami najprv dôkladne prekonzultujeme, ponúkneme vám na výber materiálové a farebné prevedenie, vypracujeme 3D vizualizáciu a vytvoríme cenovú ponuku. Po odsúhlasení okamžite začneme s realizáciou. Keď bude všetko hotové, nábytok privezieme a zmontujeme u vás doma.

Obývačkové zostavy

U nás vieme, že každá obývačka má svoju jedinečnú atmosféru a štýl. Vaša obývačka je miestom, kde s rodinou a priateľmi zdieľate svoje príbehy, relaxujete a vytvárate nezabudnuteľné chvíle. Preto sme tu, aby sme vám pomohli vytvoriť priestor, ktorý odzrkadľuje vašu osobnosť a ponúka dokonalú rovnováhu medzi pohodlím a eleganciou.

 

Pracovne

Pracovňa je viac ako len miesto na prácu. Je to miesto, kde sa rodia nápady, riešia problémy a vznikajú inovácie. Rozumieme, že vaša pracovňa by nemala byť len funkčným priestorom, ale aj inšpiratívnym a kreatívnym prostredím, ktoré podporí produktivitu a spokojnosť.

Či už pracujete z domova alebo v kancelárii, naše pracovne sú navrhnuté s ohľadom na vaše potreby.

Spálne

Spálňa je miestom, kde každý deň končí i začína. My vieme, že  je pokojným a osobným svetom, v ktorom by ste mali cítiť pohodu, relax a harmóniu.

Preto sme tu, aby sme vám pomohli vytvoriť spálňu, ktorá bude nielen miestom na spánok, ale aj na snívanie a oddych. Či už máte radi moderný minimalizmus, romantickú eleganciu alebo vintage šarm, naši dizajnéri vám splnia vaše sny a pomôžu s najlepším výberom.

Detské izby

Keďže myslíme aj na našich najmenších, sme presvedčení, že detská izba by mala byť svetom fantázie, kreativity a bezstarostnosti. Miestom, kde sa detské sny a dobrodružstvá stanú skutočnosťou. Detské izby navrhujeme tak, aby boli nielen praktické, ale aj inšpiratívne. Záleží nám na tom, aby boli zároveň bezpečným miestom, kde dieťa môže rásť, hrať sa a učiť sa s radosťou.

Pre vaše bývanie vyrobíme aj schodiská, zárubne a dvere

V prípade záujmu o ponuku dverí a schodísk, nám prosím napíšte, alebo zavolajte.

Zaujala Vás naša tvorba?

Chcete vedieť na čom práve pracujeme? Sledujte nás na našich sociálnych sieťach.